Continue voeding Mini USB 2-draads




Continue voeding met Mini USB aansluiting om de dashcam permanent te voorzien van stroom. Doordat de kabel direct op de stroom van de accu wordt aangesloten hoeft geen gebruik meer te worden gemaakt van de sigarettenvoeding in de auto. Met deze continue voeding kan de dashcam worden gebruikt in de parkeerstand bij een uitgeschakeld contact.
2-draads
Deze Continue voeding wordt op twee punten aangesloten; de Rode draad op een geschakelde of continue zekering en de zwarte op de aarde. Indien de camera continue moet blijven filmen (bijvoorbeeld voor de parkeerstand) dan dient de voeding op een continue zekering (die ook stroom levert bij een uitgeschakeld contact) te worden aangesloten. Indien de dashcam automatisch aan- en uit moet gaan met het contact van de auto dient de kabel op een geschakelde zekering te worden aangesloten.
Accu beveiliging
De voeding heeft een ingebouwde module die ervoor zorgt dat de accu van de auto niet leeg raakt door het filmen met de dashcam. Wanneer het voltage van de accu onder 11.7V komt wordt de stroom onderbroken.
Installatie
Bekijk op deze pagina de gedetailleerde instructies over het installeren van deze Continue voeding.
Specificaties
Lengte: 3.5m (Stekker -> 2.5m -> Omvormer > 1.0m -> Zekering/Accu).
Stekker: Mini USB
Input: 12V/24V
Output: 4.7V 2.0A
Accu bescherming: 11.7V
Type: 2-draads
LET OP: De kabel dient te worden aangesloten in de zekeringskast van de auto, dit brengt altijd het risico van schade of brand met zich mee. De installatie van dit accessoire is op eigen risico, Allcam is niet aansprakelijk voor schade die door de installatie of het gebruik van dit accessoire aan de auto wordt toegebracht. Tevens behoeft het aanbeveling bij uw autodealer navraag te doen over het eventuele verval van garantie door of na aansluiting van deze voeding.
Productspecificaties
- EAN
- 2552267763153
Reviews
- Gepost door: Hong K. op 28 Mei 2023Great article
- Gepost door: Pieter G. op 18 Januari 2022Prima kwaliteit Goede lengte Makkelijk in gebruik
- Gepost door: Richard op 16 November 2021Beste mensen. Ik ben zeer tevreden met allcam en de instructies van deze continu voeding qua installatie is duidelijk. Echter is het op deze wijze aansluiten door bij een zekering te stoppen ronduit gevaarlijk. Bij brand schad...Beste mensen. Ik ben zeer tevreden met allcam en de instructies van deze continu voeding qua installatie is duidelijk. Echter is het op deze wijze aansluiten door bij een zekering te stoppen ronduit gevaarlijk. Bij brand schade zal de verzekering altijd onderzoek verrichten. Zodra zei in de brand resten deze eigen inbouw constateren (of de brand nauw wel of niet veroorzaakt is door deze continu stroom inbouw) zal de verzekering niets uitkeren. Wees gewaarschuwd en ga voor de rechtstreekse aansluiting naar buiten naar de accu zelf of plaats op zijn minst een zwevende zekering tussen de normale zeker en deze continu voeding. Maar zeker nooit rechtstreeks op de standaard zekering erbij prikken. Het is en blijft Chinees prulletje wat zomaar eens kan besluiten heel heet te willen worden in bijvoorbeeld een zomer en voor je het weet staat je auto te roken met allen gevolgen van dien.Lees meerLees minder