AZDome Continue voeding USB-C 3-draads



Deze AZDome Continue voeding USB-C 3-draads is een intelligente voeding voor onder andere de AZDome M560. Deze continue voeding kan worden aangesloten op de zekeringskast van de auto om de dashcam te voorzien van stroom bij een uitgeschakeld contact. De AZDome M560 kan daardoor worden gebruikt in de parkeerstand.
Variabele accu beveiliging
De voeding heeft een ingebouwde module met schakelaar die ervoor zorgt dat de accu van de auto niet leeg raakt door het filmen met de dashcam. De schakelaar kan worden ingesteld op 11.8V/23.6V, 12.0V/24.0V, 12.2V/24.4V of 12.4V/24.8V. De stroom wordt onderbroken wanneer het voltage van de accu onder de ingestelde drempel komt.
Automatische parkeerstand
Doordat deze AZDome voeding wordt aangesloten op twee verschillende stroompunten merkt de dashcam wanneer het contact van de auto wordt aan- en uitgezet. Hij gaat hierdoor automatisch in de parkeerstand wanneer het contact van de auto wordt uitgezet en begint weer met de reguliere opname wanneer de auto wordt gestart.
Installatie
Bekijk op deze pagina de gedetailleerde instructies over het installeren van deze Continue voeding.
Specificaties
Lengte: 3.5m (Stekker -> 2.5m -> Omvormer > 1.0m -> Zekering/Accu).
Stekker: USB-C
Input: 12V/24V
Output: 4.7V 1.5A
Accu bescherming: 11.8V-12.4V
Type: 3-draads
Productspecificaties
- EAN
- 2112888680613
Reviews
- Gepost door: Emre K. op 20 Mei 2023De lengte was niet genoeg, de accu en zekeringkast van mijn auto zitten achterin en dus was het kort