AZDome 10m verlengkabel achter camera
Verlengkabel van 10 meter om de kabel van de dashcam naar achteren te verlengen. Dit is een '4-pins' verlengkabel die enkel geschikt is voor de FullHD achter camera's van AZDome (o.a. M10 Pro, AR08 en BN03). Controleer vóór aanschaf goed of de stekker de juiste is.
Deze verlengkabel voegt 10 meter lengte aan de bestaande kabel van 6 meter doe, in totaal wordt de lengte hiermee dus 16 meter.
beter als de vorige verlengkabel die ik nodig had maar natuurlijk de extra 10m kabel is dan ook weer teveel hopelijk in de toekomst ook kleinere modellen beschikbaar doet wat hij moet doen zonder enige storing
Geplaatst op 07/04/2022Verlengkabel wel besteld, maar de kabel die bij de camera achter zat was lang genoeg.
Geplaatst op 02/03/2022Snelle service
Geplaatst op 16/02/2022De ideale oplossing om de verbindingskabel te verlengen tss toestel en achteruitrijcamera.
Geplaatst op 22/01/2022De wifi functie van de camera is traag en slecht en ook moeilijk te koppelen. Filmpjes kijken via wifi is een drama, is constant aan het bufferen. Bekijk ze nu met de SD kaart in de laptop De parking schok proef opname is me nog niet gelukt. Ook niet met flink tikken op de camera. Achter camera met verlengkabel op grote camper is een goede uitkomst.
Geplaatst op 18/04/2021Koper heeft geen omschrijving achtergelaten.
Geplaatst op 30/03/2021